15.04.2021

Ura: 13:00 - 14:30

Lokacija: Dostop na spletu

Izvajalec: Katarina Kavčič in Mateja Grajzar

Na spletni delavnici boste spoznali:

- značilnosti mednarodnega življenjepisa,

- posebnosti po državah,

- rubrike in oblike življenjepisov,

- motivacijsko pismo.

Za udeležbo potrebujete računalnik. Da bi kar največ odnesli od delavnice, imejte na voljo tudi  mikrofon in kamero.

Za prijavo preko POPR-a (če še nisi v portalu) klikni tule: https://popr.uni-lj.si/leap/event.html?id=513&service=Careers+Service