04.05.2021

TikTok za tvoj biznis

LUI vabi na delavnico TikTok-a!

TikTok, ki je trenutno najhitreje rastoče družbeno omrežje, je v zadnjem letu povzročilo uporabniški vihar širom sveta. Število mesečnih uporabnikov danes presega Twitter, Snapchat, LinkedIn in druge.

Možnosti trženja na TikToku so v ogromnem porastu, saj povezuje blagovne znamke z njihovimi bodočimi uporabniki in ciljno skupino, na katero imajo mladi uporabniki vpliv – njihovimi starši.

Na delavnici boste spoznali temelje delovanja TikToka za poslovno uporabo.

Delavnica je namenjena: potencialnim podjetnikom, startupovcem, vsem, ki jih zanima podjetniška pot

KDAJ:  četrtek, 6. maj, od 13. do 16. ure

Več informacij in prijava: https://lui.si/dogodki/tiktok-za-tvoj-biznis

tiktok-5064078_1920