28.07.2021

RAZPIS 2021: Izbor kandidatov za Shadowing programme

Želite en dan preživeti z vpogledom v delovanje Organizacije združenih narodov (OZN) na Dunaju? Shadowing programme študentom omogoča, da en delovni dan spremljajo delo zaposlenega pri OZN in tako pridobijo vpogled v mednarodni svet Dunajskega mednarodnega centra (Vienna International Centre). Organizatorji k sodelovanju vabijo podiplomske študente iz Avstrije, Madžarske, Slovaške in Slovenije.

Če želite sodelovati v programu, se do 10. septembra 2021 prijavite prek elektronske pošte .

Zaradi razmer v zvezi s Covid-19 bo Shadowing programme letos izveden v virtualni obliki.

Več tukaj.

KC dogodki_FB post (6)