28.07.2021

Karierna priložnost na Radiu Študent!

Marketing Radia Študent, prejemnik številnih oglaševalskih nagrad in pomemben del živahnega radijskega kolektiva, išče nove »kreativne dnevne operativce/operativke«!

Opis nalog: predelave in pisanje krajših oglasnih besedil, koordinacija med marketingom in etrom RŠ, vodenje evidenc, sodelovanje pri pisanju in režiji radijskih oglasov, sodelovanje pri oblikovanju komunikacijskih strategij RŠ, komuniciranje z naročniki, klasične pisarniške zadolžitve …

Prijavi se do 8. 8. 2021 na naslov . Prijava naj vsebuje CV, kontaktne podatke in motivacijsko pismo, v zadevo elektronskega sporočila pa vpiši »MRŠ AVDICIJA«.

Več informacij na tej FB strani.

KC dogodki_IG post (8)