05.10.2021

Karierne potke

V letošnje študijsko leto Karierni centri Univerze v Ljubljani vstopamo z novo dejavnostjo za študente UL - kariernimi potkami

Karierne potke so predlogi raznih aktivnosti, s katerimi vas želimo opozoriti na različne informacije, znanja in veščine za lažje doseganje točno določenega cilja. Karierne potke vam pomagajo osmisliti ponudbo aktivnosti Kariernih centrov UL in hkrati olajšajo prijavo na dogodke, ki jih ne smete zamuditi.

Trenutno lahko študentke in študenti zakorakate po Mednarodni potki - Postani VIP (Very International Person) (pdf), preko katere se boste lahko udeležili predstavitev priložnosti, delavnic, ki vam bodo olajšale mobilnost. Prijavite se v POPR-u.
Druge potke se bodo začele malo kasneje, zato spremljajte najave v našem novičniku, na družbenih omrežjih in v POPRu.

Poleg mednarodne potke lahko izberete še:

Podjetniško potko – pridobite si podjetniška znanja in veščine ter preverite, ali je podjetništvo prava pot za vas

Digitalno potko - različne delavnice za pridobivanje digitalnih kompetenc

Kulturno-umetniško potko – kako se prijaviti na projekte, kako se predstaviti

Karierno potjo za doktorske študentke in študente – kako predstaviti svoje dosežke, kako napisati članek za objavo v znanstvenih revijah …

Kako delujejo karierne potke?

1. Preverite, katere dejavnosti vas čakajo na posamezni poti.
2. Izberite karierno pot.
3. Vpišite se nanjo v POPRu.
4. Izberite delavnice in se prijavite.

Kadarkoli med študijskim letom se lahko vpišete v poljubno število potk naenkrat. Če vas zanima samo ena aktivnost znotraj potke, vam ni treba »zakorakati« po določeni potki, saj so dogodki in aktivnosti na voljo tudi posamezno.

Imate vprašanje? Pišite nam na

POTKE_naslovna