15.10.2021

180 Degrees Consulting Ljubljana išče nove člane

180 Degrees Consulting Ljubljana je del neprofitne mednarodne univerzitetne organizacije za strateško in operativno svetovanje. Ukvarjajo se s strateškim in operativnim svetovanjem organizacijam, ki delujejo z namenom družbene in okoljske koristi.

Kot vsako študijsko leto, se sedaj ponovno pripravljajo na iskanje novih članov.

Kako veš, če si pravi/a za njih?

• Si študent dodiplomskega ali podiplomskega študija, ki išče načine, kako lahko svoje sposobnosti uporabi v praksi?
  • Želiš storiti nekaj koristnega ne samo zase, ampak tudi za družbo in okolje?
  • Rad delaš v timu in spoznavaš kreativne ljudi?
  • Se želiš naučiti nekaj novega na področjih planiranja, upravljanja in analiziranja.

Če se v opisu najdeš, nikar ne odlašaj in se prijavi ‼️

Prijave so odprte!