11.03.2022

(P)ostanite vidni: vabilo k sodelovanju na kariernih dnevih

Delodajalci ste lepo vabljeni, da predstavite karierne priložnosti v svoji organizaciji spomladi 2022!

Načrtujemo izvedbo štirih kariernih dni, na katerih se boste lahko povezovali s študenti in alumni Univerze v Ljubljani. Če letos načrtujete več zaposlitev na več področjih, bomo veseli vaše udeležbe na kariernih dnevih. Predstavite lahko karierne priložnosti v svoji organizaciji, sodelujete na hitrih zmenkih, izmenjate kontakte in se dogovorite za poglobljene razgovore.

●  April 2022: Kariera v zdravstvu, okoljevarstvu in veterini

Kontaktna oseba: Klemen Marinčič (e-naslov: ; tel. št.: 030 641 657)

●  Maj 2022: Karierni dan za doktorske študente in študentke, ki jih zanima kariera izven akademskega okolja

Kontaktna oseba: Tamara Boh (e-naslov: ; tel. št.: 030 718 071)

●  Maj 2022: Kariera v nevladnih organizacijah,  kulturi in javnem sektorju

Kontaktna oseba: Andreja Jurček (e-naslov: ; tel. št.: 030 641 644)

●  Junij 2022: Kariera v PRu, marketingu in medijih

Kontaktna oseba: Tina Kozic Kolšek (e-naslov: ; tel. št.: 030 641 643)

Pišite nam za več informacij in prijavo na karierni dan.

Veselimo se nadaljnjega sodelovanja z vami.

Ekipa Kariernih centrov Univerze v Ljubljani