21.03.2022

EUTOPIA Team Work 2022: nova virtualna mednarodna poletna praksa za študente in študentke

Ste pripravljeni na mednarodni izziv to poletje?

EUTOPIA TeamWork 2022 združuje multidisciplinarno in multiuniverzitetno ekipo do 8 študentov z univerz Zveze EUTOPIA, ki štiri tedne poleti opravljajo plačano poletno prakso s krajšim delovnim časom na projektu organizacije. Za pripravo se študentje udeležijo vrste uvajalnih delavnic, na katerih razvijejo zaposljive veščine in spoznajo svojo ekipo. Skozi celoten program imajo študenti dostop do organizacijskega mentorja.

Cilj TeamWorka je zagotoviti mednarodne in medkulturne izkušnje ter virtualne veščine za izboljšanje zaposljivosti.

Z vključitvijo v TeamWork 2022:

• lahko izboljšate svojo zaposljivost;
  • pridobite dragocene mednarodne izkušnje;
  • izboljšate svoj življenjepis in širite svojo poklicno mrežo;
  • izboljšate svojo samozavest in medkulturno razumevanje;
  • razvijate tudi druge veščine, kot so komunikacija, timsko delo in reševanje problemov ter številne druge (zelo zaželene pri delodajalcih po vsem svetu).

Prijave so odprte za študente 1. in 2. stopnje vseh študijskih programov. Projekte bodo izvajale organizacije iz različnih industrij po vsem svetu, tako da bodo naloge ali izzivi široki in raznoliki.

Celoten razpis in kontakt za informacije je dostopen  TUKAJ (pdf) in na tej povezavi v POPR-u, preko katerega tudi zbiramo prijave.

Rok za prijavo je podaljšan do ponedeljka, 4. aprila 2022, do 12.00!

letak_slika