23.06.2022

Google priložnost za študente

Google vabi študente v Google Developer Student Clubs (GDSC), kjer se lahko naučijo razvijati svoje vodstvene spretnosti z vodenjem kluba na svoji univerzi. Po svetu obstaja že več kot 1500 tovrstnih klubov, v katere je vključenih  več kot 1.400.000 študentskih razvijalcev.

Kot vodja kluba študent lahko:

• se udeleži izobraževalnih dogodkov, ki jih gosti Google,
  • pridobiti praktične izkušnje z vodenjem in upravljanjem,
  • pomaga razvijati skupnost in poklicne odnose,
  • organizira virtualne ali osebne dogodke za druga študente,
  • izkoristi pridobljeno znanje za iskanje rešitev za lokalne ali globalne izzive,
  • deluje pod Googlovim mentorstvom.

Prijave so odprte do 30. junija 2022.

Več informacij in prijava.