22.11.2022

Seminar: "Motivacija za učenje – začni zdaj"

Inštitut Kratos organizira brezplačni seminar z naslovom "Motivacija za učenje – začni zdaj".

Seminar je namenjen vsem, ki jih zanima, kako je lahko njihovo učenje ali pisanje diplomske/magistrske naloge uspešnejše.

Seminar bo v četrtek, 24. novembra 2022, ob 19.00, na Zoom-u.

Udeleženci bodo izvedeli, kako najti motivacijo za učenje, kako obdržati fokus, kako pospešiti učenje in kako premagati odlašanje.

Prijava je možna prek spetnega obrazca.