15.12.2022

Nov posnetek v e-učilnici

E-učilnico smo dopolnili s posnetkom predavanja: Kako prodreti na splet s svojo predstavitvijo?

Predavanje si obvezno oglejte, če razmišljate o svoji spletni strani. Izvedeli boste, kako oblikovati svojo spletno prezenco. Naučili se boste, kako načrtovati moderno in uspešno spletno stran zase, za svoj produkt ali svojo blagovno znamko.

Izvajalec: doc. dr. Matevž Dolenc.
Matevž Dolenc je docent na Katedri za gradbeno informatiko na FGG, tudi sam ima svojo spletno stran, pogosto pa predava o informacijsko-komunikacijskih tehnologijah, računalniški znanosti in upravljanju podatkov.

Več informacij o e-učilnici najdete tukaj.