Na slovenskih univerzah med 17. in 21. aprilom Teden univerzalne podpore

Ustvarjanje vključujočega in varnega akademskega okolja za vse študentke in študente Sloveniji

Med 17. do 21. aprila 2023 bo na Univerzi v Ljubljani, Univerzi v Mariboru, Univerzi na Primorskem, Univerzi v Novi Gorici, Novi univerzi in Fakulteti za uporabne družbene študije v Novi Gorici potekal Teden univerzalne podpore pod sloganom skupaj za dobro študentk in študentov. V tednu se bodo zvrstile številne delavnice, predavanja, kulturni dogodki in okrogle mize, namenjene vsem študentkam in študentom, ne glede na njihove osebne okoliščine.

Združili smo moči v skupnih prizadevanjih za vključujoče izobraževanje in spodbujanje raznolikosti, da bi ustvarjali varno okolje, ki zagotavlja enake možnosti za akademski in osebni uspeh.

Vabljeni na dogodke vseh vključenih univerz, ki si jih lahko pogledate v brošuri (pdf), kjer najdete več informacij in možnost prijave!

letak1 letak2