Za prijavo na dogodke in svetovanja ter za brskanje po najnovejših prostih delovnih mestih se vpiši v portal POPR.

Da ti ne bo ušel noben dogodek ali dobra karierna priložnost, se prijavi na naš e-novičnik. Ne pozabi preveriti, ali je zašel med neželeno pošto (se zgodi!).

27.11.2023

Razpis štipendij - Best of South East

Best of the south east je program štipendij, ki je oblikovan s sodelovanjem med Steiermarkische Sparkasse in posameznimi univerzami v Gradcu: the University of Graz, the University of Music and Performing Arts Graz, Graz University of Technology and Montanuniversität Leoben.

Program je oblikovan na način, da ponuja 1 letno študiraj&delaj karierno priložnost v Gradcu posameznim nadarjenim diplomantom in študentom iz Slovenije, Hrvaške, BiH, Srbije in Črna Gora in Severne Makedonije. Hkrati s študijem v tujini, so izbrani študenti tudi vključeni v delovno prakso (trainee program) ali 2-mesečno pripravništvo (2-month intership) v Steiermärkische Sparkasse Bank in Graz (ali drugem lokalnem podjetju) .

Roki prijav možnih Univerz:

• Uni Graz: PowerPoint-Präsentation (uni-graz.at)
    - Pravna in poslovna področja
    - Registracija preko e-pošte do 29.11.2023, da prejmejte gesla za platformo, kjer je potrebno naložiti vse dokumente do 1.12.2023

• TU Graz: spletna prijava mora biti oddana do 1. 12. 2023
    - Tehnološke študije

• MontanUni: do 20. 12. 2023
    - Tehnološke študije

Več informacij  tudi na spletni strani: Best of South-East - Steiermärkische Sparkasse