06.04.2021

Mesec zdravja 2021

Posebne razmere, v katerih smo že dobro leto, so nas še bolj opozorile, kako pomembno je zdravje in zdrav življenjskih slog posameznika. O naravnih priložnostih za krepitev imunskega sistema, samoohranitvenih ukrepih v samoizolaciji, zdravi prehrani in prehranskih navadah, ustreznih navadah za kvaliteten spanec, pravilnem pristopu h gibanju in vadbam, bodo na dogodkih Meseca zdravja (april 2021), spregovorili uveljavljeni strokovnjaki področja. Za dodatno gibalno motivacijo se vključite v Izziv: V 30 dneh peš okoli sveta, ki vabi vse udeležence k beleženju korakov za dosego skupnega cilja -  20.000.000 korakov v mesecu aprilu.

mesec

Vsi dogodki so v celoti brezplačni in potekajo preko spleta. Obvezna je predhodna prijava preko https://popr.uni-lj.si/. Število mest je omejeno.

Objava dogodkov z daljšimi opisi na univerzitetni strani: tukaj.

Facebook dogodek: Mesec zdravja - april 2021

Kontakt in več informacij: , M: 030 641 648 (Ivanka Stritar)

Organizator dogodka:

Univerza v Ljubljani, Center za obštudijsko dejavnost