06.04.2021

Vabljeni na EUTOPIA WEEK!

V okviru zveze EUTOPIA med 12. in 16. aprilom 2021 poteka tretji teden zveze EUTOPIA, ki ga tokrat organizira Univerza v Göteborgu.

eutopia-colour_RGB

Vabljeni k udeležbi na seminarjih, delavnicah in drugih dogodkih namenjenim različnim temam:

• ponedeljek, 12. april, bo namenjen vključevanju,
  • torek, 13. april, bo namenjen izobraževanju,
  • sreda, 14. april, bo namenjena lokalnemu in globalnemu sodelovanju,
  • četrtek, 15. april, bo namenjen raziskavam,
  • petek, 16. april, bo namenjen prihodnosti EUTOPIE in zaključni slovesnosti.

Odprte so prijave za tretji teden zveze EUTOPIA, ki ga tokrat organizira, in sicer med 12. in 16. aprilom 2021.

Več informacij o dogajanju v okviru tretjega tedna zveze EUTOPIA  in prijave na posamezne aktivnosti.

Kratek slovenski povzetek tretjega tedna zveze EUTOPIA.

Vabljeni tudi k sodelovanju na fotografskem natečaju, ki poteka v sklopu tretjega tedna zveze EUTOPIA. Pohitite, natečaj je že odprt, vaše fotografije pričakujejo do najkasneje 15. aprila 2021.