07.04.2021

Zaposlitveni program Growww za sveže diplomante

Growww je vznemirljiv, enoletni program, ki je odlična priložnost za “sveže” diplomante, ki zaključujejo dodiplomski ali magistrski študij ter razmišljajo o tem, da bi se pridružili vodilni družbi v regiji Srednje in Vzhodne Evrope. Možnost imate graditi svojo kariero, vse od Norveške in do Pakistana, ter ste del spremembe in lahko sodelujete pri oblikovanju trajnostne prihodnosti.

Če imate največ 1 leto delovnih izkušenj, se pridružite! Ponujajo zaposlitev s polnim delovnim časom. Ne skrbite, kar 80 % Growww-erjev po zaključku enoletnega programa prejme ponudbo pogodbe za nedoločen čas.

IN KAJ VSE SE BO DOGAJALO V LETU VAŠEGA SODELOVANJA V GROWWW PROGRAMU?

• Vaše Growww leto se začne v septembru, ko boste spoznali svojega mentorja ter podjetje.
  • V novembru se nato udeležite ’’Onboarding’’ dneva. Gra za dogodek, na katerem se spoznate vsi Growww-erji. Bi radi spoznali, kako je bilo lani? Oglejte si ta video!
  • V preostalem delu leta ste udeleženi v več programih usposabljanja, ki so osredotočeni, tako na vaš strokovni kot osebnostni razvoj.
  • Tekom programa v mesecu marcu sodelujete v skupinski projektni nalogi skupaj z Growww-erji iz drugih držav. Projektno nalogo potem predstavite na polfinalu tekmovanja pred mednarodno žirijo.
  • V juniju se izvede finale tekmovanja v projektnih nalogah, ki se ga udeležite bodisi kot tekmovalec, ko se srečate z najboljšimi Growww-erji na ravni Skupine MOL, bodisi kot član občinstva, kjer se lahko srečate z vsemi drugimi Growww udeleženci. Dogodek je tudi uraden zaključek izobraževanja.

Rok za prijavo: 30. april.

Več informacij tukaj.

MOL_Groww_banner1200x295px-marec2021