14.06.2021

The American Slovenian Education Foundation organizira okroglo mizo

The American Slovenian Education Foundation bo ob zaključku prvega leta izvajanja programa ASEF tutorstvo izvedla zaključno okroglo mizo z naslovom Pitna voda: Izziv za vse vede, ki bo potekala v ponedeljek, 21. junija, ob 17:30 prek spleta.

ASEF tutorstvo je program, ki vključuje poglobljeno timsko delo ASEF štipendistov pod vodstvom tutorjev, ki delujejo na posameznih področjih. V študijskem letu 2020/2021 so se tutorji in ASEF štipendisti ukvarjali s problematiko pitne vode.

Na okrogli mizi bodo sodelovali ASEF štipendisti generacije 2020. K razpravi jih bosta spodbudila dr. Janez Potočnik in Renata Dacinger. Svoje poglede in ugotovitve na letošnjo osrednjo temo bodo povzeli predstavniki šestih tutorskih skupin iz naslednjih področij:

• Biokemija, kemija, biotehnologija
  • Ekonomija in pravo
  • Fizika
  • Fizika (Alumni)
  • Medicina
  • Računalništvo

Na dogodek se je potrebno prijaviti.

pitna voda