15.06.2021

Karierni ambasadorji iz Cergy Paris Université organizirajo delavnico

Zakaj je pomembna aktivnost tudi na izven študijskem področju? Kako lahko predstavite kompetence, ki ste jih pridobili z vključevanjem v izven študijske aktivnosti?

Pridite na delavnico v ponedeljek, 21. 6. ob 17:00, kjer boste izvedeli več o pomenu vključevanja v različne aktivnosti že v času študija in pridobivanju kompetenc, ki jih lahko vključite v CV.

Več informacij najdete v priloženi datoteki: EUTOPIA_CYU - Valorizing your student engagement.docx

Prijavite se na tej spletni strani.

Zajeta slika prava