27.07.2021

Kadrovske štipendije Banke Slovenije

BANKA SLOVENIJE RAZPISUJE ŠEST KADROVSKIH ŠTIPENDIJ ZA ŠTUDIJSKO LETO 2021/22 za motivirane, uspešne, vsestranske, ambiciozne, radovedne in iznajdljive študente magistrskih študijskih programov 2. stopnje:

• ekonomija: bančno-finančna smer,
  • finančna matematika,
  • uporabna statistika,
  • pravo ali sorodne smeri.

Štipendistom nudijo:

• stimulativno mesečno štipendijo,
  • možnost pridobivanja delovnih izkušenj z opravljanjem strokovne prakse v Banki Slovenije,
  • strokovno pomoč pri diplomskih,
  • magistrskih in projektnih nalogah,
  • možnost zaposlitve po uspešno končanem izobraževanju.

Vaše prijave sprejemajo preko aplikacije na spletni strani Banke Slovenije do vključno 25. avgusta 2021. Izbrani kandidati bodo z Banko Slovenije sklenili pogodbo o štipendiranju.

Podrobnejše informacije lahko dobite vsak delovni dan med 9. in 12. uro na telefonski številki: (01) 47 19 517 in na našem spletnem portalu POPR.

leon-0K7GgiA8lVE-unsplash