28.07.2021

Štipendiranje in šolanje na ameriški vojaški akademiji West Point

Odprl se je javni razpis za štipendiranje in študij na ameriški vojaški akademiji West Point (ang. Military Academy West Point) z začetkom v študijskem letu 2021/2022.

Ministrstvo za obrambo RS in Slovenska vojska zato vabita vse zainteresirane mlade (dijake/-inje zaključnih letnikov in študente/-ke do 23. leta), da se nanj prijavijo in se po zaključenem 4-letnem šolanju zaposlijo v Slovenski vojski.

Rok za prijavo je 20. avgust! Več info na tej strani.   U.S._Military_Academy_Coat_of_Arms.svg