14.09.2021

Nove tematike projekta Grow Slovenia with Google

Želite še poglobiti znanje o digitalnem marketingu?

Strokovnjaki projekta Grow SLovenia with Google vam bodo pokazali kako ustvariti dober oglas na Google, Facebook, Instagram in Linkedin, kako napisati dober blog na spletni strani in katere podatke lahko dobimo s pomočjo orodja Google Analytics.

Prijavite se na nadaljevalne 90-minutne delavnice Grow Slovenia with Google s katerimi začenjajo 23. 9. 2021.

Termini so že razpisani na spletni strani CPOEF.

Grow with Google - nove tematike