24.09.2021

Pozdrav brucem 2021

Tudi letos želimo na Univerzi v Ljubljani pozdraviti vse naše bruce/ke ter hkrati zaželeti novo uspešno študijsko leto starejšim študentom/kam.

Študentski svet Univerze v Ljubljani zato organizira Pozdrav brucem 2021. Zaradi trenutnih razmer nas je na žalost preveč, da bi se vsi zbrali na Kongresnem trgu, zato ste vabljeni, da se nam pridružite na spletu.

Pozdrav bo potekal v petek, 1. oktobra 2021, ob 17. uri.

Vse podrobnejše informacije najdete tukaj.

UL_pozdrav21_FB1920x1080_2