24.09.2021

Optius karierni Meetup

Študenti in študentke, izkoristite novo karierno priložnost.

Optius vas vabi, da se dne 6. oktobra 2021, med 9. in 14. uro udeležite prvega Optius Kariernega MEETUP-a in spoznate bodočega delodajalca!

Na prvem Optius Kariernem MEETUP-u so združili prednosti tehnologije, inovativnost, prijazno uporabniško izkušnjo in diskretnost. Hitro, enostavno in osebno povezovanje delodajalcev in iskalcev novih kariernih priložnosti – iz pisarne ali udobja svojega doma.

Potrebne so predhodne prijave, ki so možne do vključno 5.10.2021.

Več informacij v tej datoteki: Karierni MEETUP.DOCX

Karierni_Meetup_naslovnica