11.10.2021

Spletno predavanje: Quantum marketing

Quantum marketing, 15. 10. 2021 ob 15.00 (prek spleta)

Predstavljajte si revolucionarno dobo marketinga, ki kliče po prioritiziranju novih tehnologij, ob tem pa v ospredje postavlja pomembnost področij odnosov z javnostmi, podatkov in financ - vse to pa z namenom, da bi lažje krmarila po hitro spreminjajočem se poslovnem svetu.

Raja Rajamannar, direktor trženja in komunikacij pri podjetju Mastercard, ZDA, se zaveda, da to ni le iluzija, temveč tudi realnost.

V svoji prodajni knjižni uspešnici z naslovom Quantum Marketing: Mastering the New Marketing Mindset for Tomorrow's Consumers se podrobneje posveti t. i. Peti paradigmi marketinga ali prelomnem obdobju industrije, kjer koncept blagovnih znamk, kot smo ga poznali doslej, pa tudi marsikatera marketinška praksa zahteva ponovno iznajdbo.

Raja Rajamannar bo med drugim predstavil evolucijo marketinga, njegove izzive, oborožil pa vas bo tudi z znanjem in razumevanjem marketinških strategij, s katerimi se boste uspešno spopadali z izzivi nenehno spreminjajoče se industrije marketinga.

Predstavitev bo potekala v angleškem jeziku.

Več informacij in prijava

Zajeta slika