22.10.2021

Štipendijski program Designers in Residence 2022

Program je namenjen mladim oblikovalcem/kam, ki delujejo zlasti na področjih mode, oblikovanja nakita, industrijskega oblikovanja in podobno. Izbrani bodo trije kandidati oz. tri kandidatke, ki bodo 3 mesece preživeli/e v ustvarjalenm centru EMMA v Pforzheimu v Nemčiji.

Prejemali/e bodo finančno podporo v vrednosti do 1000 evrov in brezplčano nastanitev.

Rok za prijavo je 15. november 2021, prijaviš se tukaj.

Več info pa je na voljo na tej spletni strani.

pexels-john-diez-7578679