15.04.2022

Dogodek podjetja PwC: Najboljša ekipa: Ti in PwC!

Podjetje PwC vabi študente na informativno-izobraževalni dogodek, ki bo potekal v četrtek in petek, 21. in 22. aprila 2022 v prostorih družbe PricewaterhouseCoopers (PwC) v Sloveniji, Cesta v Kleče 15, 1000 Ljubljana.

PwC je k rešitvam usmerjena skupnost, ki z združevanjem človeške iznajdljivosti, znanja, izkušenj in tehnoloških inovacij zagotavlja trajnostne rezultate in gradi zaupanje v družbi.    Vabijo študente, da se jim pridružite, se sprehodite skozi njihove prostore, od njihovih najboljših strokovnjakov iz prve roke izvete vse, kar vas zanima o reviziji, poslovnem, davčnem in pravnem svetovanju, forenzičnih, tehnoloških in drugih storitvah, ki jih ponujajo njihovim strankam z vsega sveta. Srečanje bo informativno-izobraževalne narave z zanimivimi razpravami o aktualnih temah s področja njihovega dela ter odlična priložnost za mreženje in nova poznanstva. In kdo ve: morda tudi začetek sodelovanja!

Število mest je omejeno - prijava je možna TUKAJ.

Četrtek, 21. 4. 2022: “Spoznaj PwC”, delavnice pravnega, davčnega in revizijskega oddelka na izbrane “vroče” teme, interaktivni kviz o tehnoloških izzivih sodobnega časa, delavnica osebne blagovne znamke, druženje in zaključek prvega dneva.

Petek, 22. 4. 2022: Delavnice oddelka za vrednotenje, svetovalnega oddelka ter oddelka za ESG (okoljski, socialni in upravljavski standardi), okrogla miza z najvidnejšimi predstavniki PwC v Sloveniji, zaključno druženje s presenečenjem.