17.05.2022

NEXTival

Poziv k sodelovanju na NEXTivalu, festivalu mladih za mlade.

ZA KOGA: umetnike_ce, inovatorje_ke, izvajalce_ke delavnic med 15 in 29 let ter mlade po srcu

KDAJ: 16. junija 2022

KJE: Severni mestni park Navje

NEXTival je namenjen različnim nastopom, delavnicam, idejam, aktivnostim, performansu v obliki, kot si jo zamisliš. Prijavi se in bodi del zgodbe, ki jo vsako leto že desetič soustvarjajo umetnice_ki, performerke_ji in inovatorke_ji vseh vrst!

PRIJAVI SE TUKAJ!

Dogodek lahko spremljaš na FB in IG Zavoda BOB.

Prijave zbirajo do ponedeljka, 23. maja 2022 oz. do zapolnitve programa.