Poletna praksa v Globalnem operativnem centru

V okviru Poletne prakse v Novartisu letos ponujajo priložnost 12 perspektivnim študentom, da spoznajo delo v Globalnem operativnem centru.

Vrata Novartisa v Sloveniji so ves čas odprta za vedoželjne nove talente, ki želijo z njimi soustvarjati medicino. Letos poleti jih bojo v okviru Poletne prakse v Novartisu medse sprejeli kar 12. Študentom ponujajo plačano poletno prakso, možnost pridobivanja dragocenih izkušenj, vpogleda v delovanje različnih oddelkov znotraj Globalnega operativnega centra in možnost učenja ter mreženja ob zanimivem delu z vrhunskimi strokovnjaki.

Poletna praksa bo potekala na sedmih področjih, in sicer Odličnost v projektni pisarni, Logistični center, Oskrba, Izobraževanje in usposabljanje, Operativna odličnost, NTO Varnost in Podpora vodstvu. K prijavi vabimo študente zadnjega letnika dodiplomskega ali podiplomskega študija, ki so analitični, komunikativni, proaktivni, natančni, imajo veliko željo po učenju in jih zanima delo v farmacevtskem podjetju.

Več informacij lahko najdete na spletni strani Globalni operativni center, poletna praksa - Lek.

Povezava do prijavnice

Rok za prijavo je 25. maj 2022.