Rezultati ankete Mladi in trg dela

E-Študentski Servis je skupaj z Združenjem delodajalcev Slovenije v okviru EU projekta Regijski center za dostojno delo Ljubljana (RCDDL), 17. maja 2022 v Hotelu Four Points by Sheraton - Ljubljana MONS v Ljubljani, organiziral mreženjski dogodek na temo uvajanja krajšega delovnega časa.

Udeleženci dogodka so spregovorili o izzivih in prednostih vpeljevanja krajšega delovnega časa iz zakonodajnega, pokojninskega, psihološkega, ekonomskega, delodajalskega in sindikalnega vidika.

Če vas zanima tematika, si lahko ogledate:

- gradivo z dogodka,

- sporočilo za javnost in izjave (pdf),

- rezultate ankete Mladi in trg dela . (pdf)