04.08.2022

Serija tekmovanj European Statistics Award

Eurostat pričenja z organizacijo serije tekmovanj z naslovom “European Statistics Awards” s področja  kratkoročnega napovedovanja (nowcasting) in spletne intelligence (web intelligence). V okviru programa, ki bo trajal do konca leta 2025, Eurostat načrtuje tri letne serije s področja kratkoročnega napovedovanja in več tekmovanj s področja spletne intelligence.

Prvo tekmovanje s področja kratkoročnega napovedovanja (nowcasting) se prične 1. septembra 2022. Prijava bo mogoča kmalu; spremljajte spletno stran. Prijava je za udeležence brezplačna.

Za več informacij pišite:

Več informacij je dosegljivih tudi v najavi (pdf).

eurostat