05.08.2022

Pripravništva Evropske komisije

Pripravljeni na nove izzive? Si po diplomi želite mednarodnih izkušenj? Evropska komisija dvakrat na leto ponudi 5-mesečna plačana pripravništva.

S plačanim pripravništvom lahko spoznate delovanje Evropske komisije in njenih agencij ter prispevate k oblikovanju prihodnosti Evropske unije na področjih, ki vas zanimajo.

Prijavijo se lahko vsi državljani Evropske unije, ki so pridobili univerzitetno izobrazbo, brez delovnih izkušenj v evropskih inštitucijah ali agencijah in imajo dobro znanje jezikov. Gre za administrativna in prevajalska pripravništva na različnih področjih dela.

Rok za prijavo: 31. avgust 2022
Začetek pripravništva: marec 2023