10.08.2022

ECTS obštudijske dejavnosti Centra za obštudijsko dejavnost UL

V študijskem letu 2022/2023 lahko študentje Univerze v Ljubljani v okviru zunanje izbirnosti izberete enega izmed potrjenih kreditno ovrednotenih obštudijskih dejavnosti. Dejavnosti so ovrednotene s 3 ali 4 ECTS kreditnimi točkami.

ECTS ponudba Centra za obštudijsko dejavnost UL obsega predmete s področja varovanja zdravja in okolja, raziskav/znanosti/projektov, socialnih in družbenih aktivnosti, umetnosti in kulture ter športa. Celotno ponudbo si lahko ogledate na povezavi.

Vpis na kreditno ovrednotene obštudijske dejavnosti poteka od 16. 8. do 25. 9. 2022 oziroma do zapolnitve mest. Vse pomembne informacije o vpisu si preberite na povezavi.