12.08.2022

Izteka se rok za prijavo na razpis za dodelitev štipendij študentom pedagoških študijskih programov naravoslovja in tehnike

Študentke in študentje pedagoških poklicev se lahko še do 19. avgusta 2022 prijavijo na Javni razpis za dodelitev štipendij študentom pedagoških študijskih programov s področja naravoslovja in tehnike v študijskem letu 2022/23.

Prijava se šteje za pravočasno, če najkasneje do 19. avgusta 2022 prispe v vložišče Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport, Masarykova cesta 16, 1000 Ljubljana, oziroma je oddana priporočeno po pošti, najkasneje na zadnji dan prijave, to je 19. avgust 2022.

Namen javnega razpisa je spodbujanje mladih za izobraževanje v tistih pedagoških študijskih programih za pridobitev izobrazbe, po katerih se izobražujejo za opravljanje poklicev, za katere je zaznati neskladje med trenutnim in prihodnjim obsegom razpoložljivega kadra ter predvidenim obsegom delovnih mest na področju vzgoje in izobraževanja.

Več informacij