29.09.2022

Štipendija za doktorski študij na Danski tehnični univerzi

Oddelek za gradbeništvo in strojništvo Danske tehnične univerze (DTU) ponuja možnost 3-letnega štipendiranja na doktorskem študiju v okviru programa Marie Sklodowska Curie. Izbrani kandidat začne štipendijo prejemati predvidoma januarja 2023.

Kandidati morajo imeti končan magisterij v zadnjih 4 letih, odličen študijski uspeh, znanje s področja tehnologij proizvodnega inženiringa in proizvodnih metodologij, znanje programov, kot je Matlab, in dobre komunikacijske sposobnosti v angleščini.

Rok za prijavo: 2. november 2022

Več informacij