Pozdrav brucem 2022/2023

Rektor Univerze v Ljubljani, prof. dr. Gregor Majdič, vas bo v živo pozdravil v ponedeljek,3. oktobra, ob 17. uri na Kongresnem trgu, sprejemu novopečenih študentk in študentov pa se bodo pridružili tudi prorektorice in prorektorji, dekanje in dekani ter ljubljanski župan.

Pridružite se nam že po 16. uri, ko bodo za dobro vzdušje poskrbeli tolkalci Akademija za glasbo Univerze v Ljubljani! Po nagovorih pa bo sledil tudi zabavni program v organizaciji Študentskega sveta Univerze v Ljubljani: zabavali se bomo ob zvokih glasbenih skupin Black Ivy in Zvita Feltna; na kar štiridesetih stojnicah pa vam bodo dobrodošlico izrekli tudi študentke in študenti članic UL.

več informacij

PB 2022 FB