01.12.2022

Literarni natečaj: "Oddaj na natečaj"

Mestna knjižnica Ljubljana vabi na literarne natečaje, s katerimi želijo spodbuditi mlade, stare med 15 in 25 let, k ustvarjalnemu pisanju v sloveščini. V avtorska literarna dela morajo avtorji vključiti pojem zeleno ali resnične osebe: Nikolaja Kopernika, Aldousa Huxleyja, Johna F. Kennedyja in C. S. Lewisa, odvisno od tega, na kateri natečaj se prijavljajo.

Literarni natečaji in vrste literarnih zvrsti, ki jih lahko prijavijo avtorji:

• preDRAMI se TRIO ADIJO: enodejanka, skeč, scenarij, satira
  • poHAIKUj: haiuku s fotografijami
  • metaFORA je IGRA: zgodba
  • S3P je NIKOLAJ KOPERNIK: strip

Rok za oddajo del je 15. marec 2023.

Več informacij