08.12.2022

Štipendije podjetja Bending Spoons

Evropsko tehnološko podjetje Bending Spoons v okviru programa EmployAbility podeljuje štipendije študentom s posebnimi potrebami.

Prijavijo se lahko študentje, ki bodo v študijskem letu 2023/24 vpisani v študijski univerzitetni program na področju računalništva, informatike in programiranja. Pogoj je, da imajo status študenta s posebnimi potrebami (invalidnost, čustvene ali vedenjske motnje).

Višina štipendije je 10.000 €, štipendisti pa ne bodo imeli nobene obveznosti, da se nato zaposlijo pri podjetju Bending Spoons

Rok za prijavo je 29. januar 2023.

Več informacij