23.01.2023

Natečaj za diplomske, magistrske in doktorske naloge

Urad Vlade RS za Slovence v zamejstvu in po svetu je objavil XXI. nagradni natečaj za diplomske, magistrske in doktorske naloge s področja Slovencev v zamejstvu in Slovencev po svetu.

Kandidirajo lahko tisti, ki so svoje naloge zagovarjali leta 2022.

Najboljša tri dela s področja zamejstva in tri dela s področja izseljenstva bodo nagradili z denarno nagrado. Prva nagrada znaša 800 €, druga 600 € in tretja 400 €.

Rok za prijavo je 28. februar 2023 do 23.59.

Več informacij