23.01.2023

Dogodek: "Cilji trajnostnega razvoja: med utopijo in realnostjo"

Ameriško-slovenska izobraževalna fundacija (ASEF) organizira prvo interdisciplinarno okroglo mizo z naslovom "Cilji trajnostnega razvoja: med utopijo in realnostjo".

Na okrogli mizi bodo sodelovali mladi štipendisti ASEF generacije 2022 s svojimi pogledi in ugotovitvami.

Dogodek bo potekal v sredo, 1. februarja 2023, ob 19.00 na SAZU v Ljubljani in prek Zoom-a.

Na okrogli mizi bodo sodelovali:

• Biokemija in kemija: Martin Rihtaršič (tutor prof. dr. Zdenko Časar)
  • Fizika in matematika: Natan Dominko Kobilica (tutor izr. prof. dr. Sašo Grozdanov)
  • Računalništvo: David Nabergoj (tutor prof. dr. Ivan Bratko)
  • Finance: Matej Škerlep (tutorka izr. prof. dr. Aleksandra Gregorič)
  • Biologija in medicina: Jakob Timotej Stojanov Konda (tutorka Ana Ramovš, dr. med.)
  • Umetnost in družbene vede: Arjana Savarin (tutor Robert Dolinar)

Dogodek bo povezovala Maja Ratej, voditeljica na Valu 202.

Udeležba je brezplačna.

Prijava je možna do 1. februarja 2023 do 17.00.

FB-CTR med utopijo in realnostjo-1