Program EWA – Empowering Women in Agrifood

EIT Food bo v sodelovanju s Centrom poslovne odličnosti, Ekonomsko fakulteto in Biotehniško fakulteto Univerze v Ljubljani, prvič v Sloveniji izvajal program EWA – Empowering Women in Agrifood. Namen programa je podpreti deset žensk pri razvoju njihovega podjetja ali podjetniške ideje s področja agroživilstva.

Izbrane kandidatke bodo šest mesecev dobivale podporo in mentoriranje pri razvoju svoje podjetniške ideje. Osvojijo pa lahko tudi do 10.000 € denarne pomoči.

Vsaka udeleženka za sodelovanje v programu prejme 1000 € nepovratnih sredstev.

Prijavijo se lahko ženske, stare vsaj 18 let, ki se ukvarjajo s področjem agroživilstva, imajo podjetniško idejo ali svoje podjetje, ki pa ne sme biti starejše od dveh let.

Program bo trajal od junija do novembra 2023.

Rok za prijavo je 31. maj 2023.

Več informacij