Sodelovanje z našimi študenti in alumni

Karierni centri spodbujamo povezovanje obetavnih študentov in dobrih delodajalcev in si prizadevamo za učinkovit prenos znanj.

Organiziramo:

• predstavitve delodajalcev na fakultetah in akademijah,
  • hitre zmenke,
  • obiske študentov v vašem delovnem okolju,
  • okrogle mize,
  • karierne dneve,
  • posvete in strokovna srečanja ...

Povezujemo študente in delodajalce
Z organizacijo mreženjskih dogodkov vas povezujemo s študenti – potencialnimi perspektivnimi kadri.

Prispevamo h grajenju blagovne znamke delodajalca
Močna blagovna znamka je ključ do usposobljenih in visoko motiviranih kadrov. Današnji študentje so morda vaši bodoči najboljši strokovnjaki.

Seznanjamo z novostmi
Delodajalce ažurno informiramo o aktualnih spremembah v študijskem procesu, študente pa redno seznanjamo o priložnostih na trgu dela. Omogočamo tudi objave prostih delovnih mest, študentskega dela, praks, razpisov za kadrovske štipendije, seminarske in diplomske naloge.

popr@uni-lj.si

paper-3213924_1920