E-učilnica Kariernih centrov Univerze v Ljubljani (E-classroom)

Z željo spodbujanja novih in drugačnih učnih metod ter razvijanja ter nadgradnje vaših veščin in kompetenc smo v Kariernih centrih Univerze v Ljubljani za vas odprli e-učilnico, v katero smo umestili do sedaj izvedena izobraževanja na daljavo – webinarje. Če ste jih zamudili, ko so potekali, ali bi si jih radi ponovno ogledali kar od doma, vas vabimo, da pokukate vanjo.

KAJ? V e-učilnici si lahko do zdaj ogledate webinarje:

• O študijskih dilemah

Grafična predstavitev podatkov
                Kako hitreje in bolj učinkovito skozi študijsko gradivo
                Motivacija študentov za študij

•     O komunikaciji

Osnove dobre komunikacije
            Kako podati in sprejeti kritiko kot profesionalec?
            Komunikacija v konfliktni situaciji

• O novih znanjih

Organizacija dogodkov
            Upravljam čas? Upravljam sebe.
            3 x 3 o razmišljanju / 3 x 3 about thinking- v slovenskem in angleškem jeziku

• O osebnih stiskah in izzivih

Homesickness as a challenge and opportunity for personal growth / Domotožje kot izziv in priložnost za osebno rast - v angleškem jeziku
            Kako se pogovarjati z nekom, ki razmišlja o samomoru?
            Koraki ukrepanja, ko ugotovimo, da je nekdo v stiski

• O prehodu na trg dela

Prehod na trg dela za študente s posebnimi potrebami
            Sodobni trg dela in mi na njem

CVs and Covering Letters to help you find an Internship in the UK
            How can EURAXESS support you.

• O podjetniških temah

Je podjetništvo zame?
            Purpose-driven messaging (or how stratup-style pitching can help you out in real life)

KJE? Na spletni povezavi .

KAKO? V e-učilnico lahko dostopate z digitalno identiteto UL, tako da je dostop omogočen študentom in zaposlenim UL. Za ogled priporočamo browser Chrome in Adobe Flash Player (verzija 13 ali več). Uporabljate lahko tudi Adobe Connect add-in.

KDAJ? Kadar koli. :)

ZAKAJ? Prednosti "on-line" izvedb izobraževanj je zagotovo lokacijska in časovna neodvisnost. Na tak način lahko nadgrajujete ali dopolnjujete že obstoječe načine izobraževanj.

V prihodnje načrtujemo še več webinarjev o aktualnih temah, s katerimi želimo dopolniti oziroma nadgraditi že obstoječe vsebine delavnic, pri katerih študenti razvijate spretnosti, ki jih potrebujete za uspeh v 21. stoletju.

Vabljeni k udeležbi webinarjev ali h kasnejšemu ogledu v e-učilnici!

P. S. Ste zaposleni na Univerzi v Ljubljani in vas zanimajo tovrstne vsebine? K ogledu vsebin v e-učilnici vabimo tudi vas, saj je dostop možen z digitalno identiteto UL.

Spremljajte našo spletno stran (dogodki), na kateri napovedujemo webinarje, in vabljeni k prijavi na e-novice, s katerimi boste informacije o njih (poleg drugih novic) prejeli na svoj e-naslov.